Категорії Інформація
Каси Додати подію
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
03 жовтня 2023 вт. 20:00

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Ціна: 35-80 EUR

CatHouse
Tartu maantee 17, 10117 Tallinn, Estonia
Купити квиток
До події залишилося 192 дні 23 години 7 хвилин
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
20:00 03 жовтня
CatHouse
Tartu maantee 17, 10117 Tallinn, Estonia
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
26 травня, 19:00 Білосток 980 грн Купити
05 жовтня, 20:00 Вільнюс 35-100 EUR Купити
06 жовтня, 20:00 Рига 35 EUR Купити

Про подію

Гурт «Без обмежень» запрошує на концерт «BE BRAVE LIKE UKRAINE» в Таллінн

Зараз для України важливо, щоб весь світ чув та говорив про те, що відбувається на українській землі. Це важливо й для всього світу, щоб попередити зло, що може сягнути інших меж. Цю місію на себе взяв гурт «Без обмежень», відправившись у благодійний тур.  

11 березня хлопці рок-гурту співатимуть на сцені CatHouse у Таллінні для всіх охочих підтримати Україну у боротьбі з російською ордою. І якщо ви хочете цього, а також заспівати разом з Сергієм Танчинцем, то вже варто придбати квитки на концерт.

Бути сміливим – це бути українцем

В багатьох країнах світу з початку війни почали з’являтися білборди з написами, в яких  йде мова про сміливість українців. І це є великою правдою, бо українці завжди були такими й в наш час козаки не перевелись.

Більше про це у своїх запальних піснях заспіває гурт «Без обмежень». Вони так і назвали свій тур «BE BRAVE LIKE UKRAINE». Й повірте, вони знають про це не з чуток. З самого початку війни хлопці волонтерять, роз'їжджають з концертами, співають для військових та спілкуються з ними.

Цей концерт дасть можливість дізнатися, що коїться в країні та чому Перемога за нами. Ба більше, ця подія допоможе гурту зібрати кошти на підтримку постраждалих від війни та ЗСУ.

Приходь на цей концерт та на інші події у Таллінні!

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код